KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5693155
nr 569 3155
Akvarell
signerad, Tjur+människa+uggla 95x126
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 mars 2009
kl 19:51:15
600 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
1.000 kr
950 kr
1.400 kr
1.200 kr